Skip to content
Spoed

Bloedprikken vanaf nu in de praktijk

U heeft het misschien al gemerkt: vanaf nu doen wij zelf bloedafname voor bloedonderzoek, het ‘bloedprikken’. Bij ons in de praktijk. Wij zijn hiervoor gecertificeerd.

Als de huisarts, de POH of de assistente u verwijst voor bloedprikken, is dat voortaan bij ons in de praktijk. Wij prikken op meerdere dagen in de week in de ochtend, uitsluitend op afspraak. Deze afspraak kunt u direct na het spreekuur waarin u verwezen bent, aan de balie maken. Of u maakt de afspraak later online, via ons patiëntenportaal op www.MijnGezondheid.net.

Krijgt u altijd een oproepbrief thuisgestuurd, als het weer tijd is voor de volgende keer bloedprikken? Bijvoorbeeld voorafgaand aan het spreekuur bij Anja? Dan krijgt u deze brief voortaan thuisgestuurd door ons (via Diagnostiek voor U). En moet u dus bij ons de afspraak voor het bloedprikken maken.

Als u normaal gesproken thuis geprikt wordt, dan nemen wij nog contact met u op.

Let op: Verwijst een andere zorgverlener u om bloed te prikken, bijvoorbeeld een specialist in het ziekenhuis, dan is het bloedprikken niet bij ons. U kunt dan aan die zorgverlener vragen waar u terecht kunt. Dit geldt ook voor bloedprikken op verwijzing van de trombosedienst.